НОВИНИ

Опитування оцінило шанси Фійона і Ле Пен на перемогу у виборах президента Франції

При цьому, зазначають соціологи, Фійон втратив популярність у першому турі.

Проросійський кандидат на майбутніх виборах президента Франції Франсуа Фійон переможе ще одного «друга Путіна» Марін Ле Пен, якщо обидва вийдуть до другого туру. Про це свідчать результати соціологічного дослідження РОР-2017, пише агентство Reuters.

Згідно з результатами опитування, за Фійона, який є членом партії «Союз за народний рух», віддадуть 63% голосів виборців, тоді як кандидат від партії «Національний фронт» Ле Пен отримає лише 37%.

При цьому, зазначають соціологи, Фійон втратив популярність, і в першому турі набрав би 24%. Тоді як місяць тому цей показник був на рівні 27,5%. У другому турі йому допоможуть перемогти голоси виборців, які могли б віддати їх кандидатам від центристів і соціалістів.

На третьому місці за популярністю (16-20% в першому турі) в президентських перегонах - екс-міністр економіки в уряді Олланда Емманюель Макрон. Він балотується як незалежний кандидат і може скласти конкуренцію лідерам. Якщо центрист Франсуа Байру вийде з гонки, його 5% можуть перейти Макрону.

Нагадаємо, рейтинг обраного президента США Дональда Трампа істотно впав після виборів у листопаді 2016 року.