Проросійський кандидат на майбутніх виборах президента Франції Франсуа Фійон переможе ще одного «друга Путіна» Марін Ле Пен, якщо обидва вийдуть до другого туру. Про це свідчать результати соціологічного дослідження РОР-2017, пише агентство Reuters.

Згідно з результатами опитування, за Фійона, який є членом партії «Союз за народний рух», віддадуть 63% голосів виборців, тоді як кандидат від партії «Національний фронт» Ле Пен отримає лише 37%.

При цьому, зазначають соціологи, Фійон втратив популярність, і в першому турі набрав би 24%. Тоді як місяць тому цей показник був на рівні 27,5%. У другому турі йому допоможуть перемогти голоси виборців, які могли б віддати їх кандидатам від центристів і соціалістів.

На третьому місці за популярністю (16-20% в першому турі) в президентських перегонах - екс-міністр економіки в уряді Олланда Емманюель Макрон. Він балотується як незалежний кандидат і може скласти конкуренцію лідерам. Якщо центрист Франсуа Байру вийде з гонки, його 5% можуть перейти Макрону.

Нагадаємо, рейтинг обраного президента США Дональда Трампа істотно впав після виборів у листопаді 2016 року.