НОВИНИ

У Генштабі перерахували спеціальності військових, яких будуть призивати із запасу

Раніше повідомлялося, що під призов потраплять громадяни віком до 43 років, які закінчили кафедри військової підготовки, отримали офіцерські звання і не проходили військової служби.

Стало відомо, військовим яких спеціальностей надаватиметься перевага у разі проведення призову офіцерів запасу. Про це розповів заступник начальника Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України полковник Марко Андрусяк.

«Ми проводили попередні розрахунки – спеціальності будуть різноманітні: це і спеціальності механізованих військ, танкових, високомобільних десантних військ, авіаційні спеціальності, розвідка, тилового, технічного, медичного забезпечення, весь спектр спеціальностей», - заявив він, відповідаючи на запитання, на які військові спеціальності будуть призивати офіцерів запасу у разі проведення призову.

Читайте також: У Міноборони розповіли про особливості призову офіцерів запасу

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби». Згідно з цим законом, у Збройні сили України будуть призивати громадян віком до 43 років, які закінчили кафедри військової підготовки, отримали офіцерські звання і не проходили військової служби.