НОВИНИ

Україні відгукнуться спроби саботувати Трампа під час виборів США — Politico

Україна втручалася у виборчий процес в США на користь Клінтон.

Уряд України намагався допомогти представниці Демократичної партії Хілларі Клінтон під час передвиборчої кампанії і підірвати позиції нині обраного президента США Дональда Трампа. Про це пише видання Politico з посиланням на результати власного розслідування.

Як підозрює видання, таким чином Трамп був не єдиним кандидатом, чию компанію просували посадовці колишнього СРСР.

Видання також нагадує про поширену українськими посадовцями інформацію про причетність до «чорної бухгалтерії» Партії регіонів Пола Манафорта - колишнього керівника передвиборного штабу обраного президента США і екс-радника колишнього глави України Віктора Януковича.

Також, за інформацією видання, українські посадовці надавали допомогу союзникам Клінтон у дослідженні інформації, що могла завдати шкоди кампанії Трампа.

Згідно з розслідуванням, проведеним Politico, внутрішні проблеми України та військовий конфлікт з Росією не завадив амбіційному втручанню у виборчий процес іншої країни.

Як повідомляло раніше виданні The New York Times, з «чорної бухгалтерії» Пол Манафорт міг отримати $12,7 млн, перебуваючи радником колишнього президента України Віктора Януковича. У НАБУ підтвердили, що серед прізвищ осіб у списку так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів дійсно значиться прізвище Манафорта.