Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
11 січня 16:56   ▪   Версія для друку

У Нацбанку розкрили розміри зарплат керівництва та членів Ради НБУ

Розмір заробітних плат визначається відповідно до методики, затвердженої Радою Національного банку.

Зарплата голова Ради Національного банку України становить 154 850, а члени Ради отримують 138 550 гривень. Із 154 850 грн утримується податок з доходів фізичних осіб – 27 873 грн і 2 322 грн – військовий збір. Про це повідомив голова Ради Національного банку України Богдан Данилишин на своїй сторінці у Facebook.

"Розмір винагороди визначається відповідно до методики, затвердженої Радою Національного банку. Інформація про розмір винагороди, отриманої кожним членом Ради Національного банку, підлягає опублікуванню у складі річної фінансової звітності Національного банку", - написав він.

 

 

Данилишин також  зазначив, що затверджено коефіцієнт винагороди членам Ради НБУ в розмірі 0.85 до максимального розміру заробітної плати члена Правління Національного банку України.

Розмір винагороди членам Ради НБУ є значно нижчим за аналогічний розмір винагород членів Ради деяких комерційних та державних банків.

Крім того, рівень заробітної плати керівного складу Національного банку, який управляє балансом, що значно перевищує бюджет держави та оперує фінансовими інструментами, аналога яким не існує в країні, а звідси - і відповідними ризиками, є значно нижчим, ніж рівень заробітної плати як більшості банків, ряду державних корпорацій, так і зовнішніх аналогічних структур.

Нагадаємо, парламент призначив чотирьох членів Ради Нацбанку


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено