НОВИНИ

Укрпошта тимчасово припинила приймати платежі за комуналку в Києві

У держпідприємстві зазначили, що причиною такого рішення стала нерентабельність.

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» тимчасово призупиняє приймання комунальних платежів на рахунки київського комунального підприємства „Головний інформаційно-обчислювальний центр” (ГІОЦ). Про це інформує прес-служба держпідприємства.

У повідомленні зазначається, що співпраця з ГІОЦ є збитковою для оператора поштових послуг.

"За даними аналізу, винагорода від прийнятих від населення платежів, яку отримує за свої послуги Київська міська дирекція Укрпошти, не забезпечує покриття витрат дирекції на надання таких послуг та є збитковою для компанії", - йдеться у офіційній заяві підприємства.

В "Укрпошті" наголосили, що вже зверталися до ГІОЦ із пропозицією підняти тариф на послуги Укрпошти з приймання платежів. Тоді КП ГІОЦ відмовило у зміні тарифу, а строк дії відповідного договору між двома підприємствами завершувався 31 грудня 2016 року, Укрпошта ухвалила рішення не подовжувати строк дії договору на невигідних для себе умовах.

Компанія вибачилася перед своїми клієнтами, а також порадила сплачувати рахунки через відділення комерційних банків та різноманітні сервіси електронних платежів. 

Нагадаємо, у листопаді 2016 року "Ощадбанк" вирішив відтермінувати введення комісії за оплату комунальних послуг.