Кримінальне провадження щодо членів злочинного угрупування, очолюване нардепом Онищенком, найбільше за рівнем збитків за 2016 рік, заявив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник в інтерв’ю 5 каналу.

«…по цій справі дуже великі збитки, завдані державі – майже 3 млрд грн. Але … якщо подивитися суму збитків, яку ми зараз розслідуємо, то вона становить 82 млрд грн», – зазначив Ситник.

Він додав, що у справі Онищенка є низка службових осіб ПАТ «Укргазвидобування», які сприяли тому, що народний депутат фактично мав змогу на цій корупційній схемі наживатися.

Ситник наголосив, що Онищенко – не останній обвинувачений. Найближчим часом буде надано оцінку працівникам ПАТ «Укргазвидобування», адже тільки завдяки їхній позиції така схема взагалі стала можливою.

За словами керівника НАБУ, після ліквідації «газових схем» за 4 місяці прибуток «Укргазвидобування» сягнув 162 млн грн, тоді як до цього  протягом 3-х років підприємство заробило лише 25 млн грн.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України викрили організаторів схеми з розкрадання коштів під час видобутку та продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ «Укргазвидобування». У рамках справи затримали 12 фігурантів. 11 із них уже заарештували. Натомість Онищенко заявив, що перебуває в Лондоні і просить політичного притулку.