НОВИНИ

При розвантаженні боєприпасів п'ять бойовиків важко травмовані - ГУР

Бойовики приховують втрати особового складу від російських кураторів.

В артилерійському підрозділі 7 окремої мотострілецької бригади російсько-окупаційних військ на Донбасі внаслідок порушення правил безпеки під час розгрузки боєприпасів отримали важкі травми п’ять бойовиків. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"10 січня ц.р у 7 окремій мотострілецькій бригаді (БРЯНКА) 2 АК (ЛУГАНСЬК) ЗС РФ самовільно залишили місце служби десять військовослужбовців підрозділу протиповітряної оборони. В артилерійському підрозділі бригади внаслідок порушення правил безпеки під час розгрузки боєприпасів отримали важкі травми п’ять військовослужбовців", - йдеться в повідомленні.

Водночас бойовики приховують втрати особового складу від російських кураторів.

"У підрозділах 11 окремого мотострілецького полку (МАКІЇВКА) 1 АК (ДОНЕЦЬК) ЗС РФ продовжує працювати комісія 1 АК ЗС РФ, якою вже виявлено більше двадцяти фактів приховування командуванням полку загибелі та каліцтва військовослужбовців, що сталися у цьому році", - зазначили в розвідці.

Раніше повідомлялось, що на окупованому Донбасі командир бойовиків Валерій Рибаков розстріляв підлеглого за відмову виконати наказ, пов’язаний із підготовкою диверсій на лінії розмежування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російські військові на Донбасі завдають собі умисних тілесних ушкоджень, щоб уникнути участі в бойових діях.