Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
11 січня 10:03   ▪   Версія для друку

НБУ визнав ще один банк неплатоспроможним

За інформацією Нацбанку, станом на 1 січня 2017 банк не досяг позитивного значення капіталу.

Правління Національного банку України (НБУ) 10 січня прийняв рішення №14-рш / БТ "Про віднесення ПАТ" Платинум Банк "(Київ) до категорії неплатоспроможних. Про це йдеться в повідомленні регулятора.

"Станом на 1 січня 2017 банк не досяг позитивного значення капіталу", - відзначає регулятор.

НБУ вказує, що за результатами діагностичного обстеження Платинум Банку в першій половині 2016 року в червні 2016 року був затверджений необхідний обсяг докапіталізації, щоб виконати загальну для всіх банків другої двадцятки за розміром активів норм про вихід на позитивне значення регулятивного капіталу станом на 1 січня 2017 року.

Згідно з повідомленням, Платинум Банк подав до Національного банку план реструктуризації, який передбачав виконання ряду заходів з метою докапіталізації банку, і протягом 2016 керівництво і власники істотної частки банку вживали заходів для виконання вимог щодо докапіталізації. Зокрема, шляхом погашення кредитів позичальників - пов'язаних осіб, надання безповоротної фінансової допомоги від акціонера, збільшення обсягу забезпечення по кредитах, уточнює НБУ.

НБУ відзначає, що 97% (197 тис. осіб) всіх вкладників Платинум Банку отримають свої вклади в повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб суму 200 тис. грн. Всього, за даними Нацбанку, Фонд забезпечить виплати гарантованої суми вкладів в обсязі близько 4,8 млрд грн.

Нагадаємо, Національний банк України за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв рішення від 15 грудня про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію Публічного акціонерного товариства "Артем-Банк".


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено