НОВИНИ

Савченко оприлюднила відкориговані списки полонених

Вона зазначила, що блакитним кольором позначені звільнені, червоним - загиблі, а помаранчевим і жовтим - росіяни, яких у списках на обмін вказали "ДНР/ЛНР".

Позафракційний нардеп Надія Савченко опублікувала відкориговані списки полонених українців, а також списки людей, яких на обмін запитують самопроголошені "республіки Донбасу". Відповідні списки вона розмістила в своєму Facebook.

"Скориговані списки, завдяки спільній роботі з вами, за 10 січня (2017). Те, що встигли обробити. Перевіряйте", - написала Савченко.

Також вона зазначила, що блакитним кольором позначені звільнені, червоним - загиблі, а помаранчевим і жовтим - росіяни, яких у списках на обмін вказали "ДНР/ЛНР".

Як повідомлялося, народний депутат України Надія Савченко опублікувала списки утримуваних в заручниках на непідконтрольних владі України територія Донбасу, українських політв'язнів, утримуваних в російських в'язницях і в окупованому Росією Криму, а також список осіб, яких керівництво "ДНР/ЛНР" хоче отримати від української сторони.

Водночас представник спеціального центру СБУ щодо звільнення заручників Юрій Тандіт заявив, що опубліковані Надією Савченко списки заручників "некоректні", також цей крок може зашкодити їхнім родинам.