НОВИНИ

У прикордонній службі підтвердили повідомлення ФСБ про затримання українця

Наразі українські прикордонники продовжують перевірку за цим фактом.

Державна прикордонна служба України підтвердила інформацію від ФСБ РФ про причини затримання громадянина України на адміністративній межі з окупованим Кримом. Про це заявив помічник голови Держприкордонслужби України, прес-секретар Олег Слободян.

«Цей громадянин, швидше за все, мав заборону на в’їзд на територію Російської Федерації. Він загубив паспорт або отримав на законних підставах документ, але на інші установчі дані. Відповідно, підстав для затримання цього громадянина у нас ніяких не було, а в ході фільтраційних заходів, можливо, представники російської влади на окупованій території встановили, що даному громадянинові закритий в’їзд на територію Російської Федерації, і він вже опісля зізнався, що отримав паспорт на чужі установчі дані», – розповів Слободян.

Він уточнив, що Держприкордонслужба України продовжує перевірку за цим фактом. Однак додав, що немає можливості дізнатися про подальшу долю затриманого від представників прикордонної служби на території анексованого півострова.

Як повідомлялося, 10 січня російські ЗМІ з посиланням на прикордонників окупованого Росією Криму повідомили про затримання 5 січня громадянина України, який нібито змінив прізвище, щоб потрапити на півострів. Вказувалось, що 43-річний житель Херсонської області показав паспорт, дані якого «частково» збігалися з даними особи, в’їзд котрій на «територію Росії» заборонений.