НОВИНИ

Поліція спростувала інформацію, що виявлене в Одесі тіло належить свідку у справі Грабовського

Тим часом, адвокат Оксана Соколовська заявила, що не може підтвердити або спростувати інформацію поліції, оскільки не бачила результатів експертизи.

Тіло чоловіка, яке було знайдене в Одесі, не належить свідку у справі про вбивство адвоката Юрія Грабовського Сергію Федосенку. Про це заявила прес-секретар Національної поліції Одеської області Олена Войтенко.

Перед цим адвокат Оксана Соколовська, яка представляла в суді інтереси російських ГРУшників Євгена Єрофеєва та Олександра Александрова, заявила, що було виявлено тіло що ймовірно належить її помічникові та свідку у справі про вбивство її колеги Юрія Грабовського Сергію Федосенку.

За словами Соколовської, її запросили на впізнання трупа, який дуже схожий на Федосенка.

"Труп має велику схожість (90 відсотків) з моїм помічником, свідком у справі вбивства Грабовського Юри. Працівник служби розшуку людей пообіцяв уточнити більш детальну інформацію щодо вбивства людини і отримати додаткові фото для впізнання", - йшлося у повідомленні Соколовської.

У коментарі Оксана Соколовська заявила, що не може підтвердити або спростувати інформацію поліції, оскільки не бачила результатів експертизи.

Федосенко зник у листопаді 2016 року.

Нагадаємо, 25 березня голова Національної асоціації адвокатів України Лідія Ізовітова повідомила про убивство Грабовського. Прокуратура вважає, що адвоката вбили з метою пограбування.

Грабовський захищав у суді захоплених на Донбасі російських ГРУшників Євгєнія Єрофєєва та Алєксандра Алєксандрова, яких після обвинувального вироку обміняли на полонену в Росії Надію Савченко.