НОВИНИ

У СБУ розповіли про умови перебування Єфремова в СІЗО

У спецслужбі зазначили, що екс-регіонал перебуває у стандартній двомісній камері площею 13,5 квадратних метрів, яка обладнана всім необхідним.

Екс-голову фракції Партії регіонів Олександра Єфремова утримують у нормальних умовах в двомісній камері ізолятора тимчасового тримання. Про це повідомили в Службі безпеки України.

«СБУ офіційно спростовує інформацію адвокатів, оприлюднену в інтерв’ю одному з вітчизняних ЗМІ, про начебто "нелюдські" умови перебування Олександра Єфремова в ізоляторі тимчасового тримання СБ України. Підкреслимо, що за весь час перебування під вартою пан Єфремов та його адвокати не подали жодної скарги, у тому числі на умови утримання», - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що Єфремов перебуває у стандартній двомісній камері площею 13,5 квадратних метрів, яка обладнана всім необхідним, а «вікно з кватиркою вільно відкривається за бажанням затриманого».

«Для припинення спекуляцій Служба безпеки України, за зверненням адвокатів, готова надати можливість для ознайомлення з умовами утримання пана Єфремова Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковській», - додали в СБУ.

Нагадаємо, справу екс-голови фракції Партії регіонів Олександра Єфремова буде розглядати Старобільський районний суд Луганської області.

Раніше Апеляційний суд Києва переніс розгляд апеляції на продовження арешту Єфремова на 17 січня.

Як повідомлялося, 1 серпня Печерський райсуд узяв під варту екс-голову фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександра Єфремова. Крім посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, Єфремову інкримінується державна зрада, пряма підтримка злочинної організації "ЛНР", а також незаконне заволодіння майном "Луганськвугілля".

Рішенням суду Єфремова залишили під вартою до 22 січня 2017 року.

4 січня прокуратура спрямувала до суду обвинувачення проти Єфремова.