Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
10 січня 17:56   ▪   Версія для друку

Уряд обмежив повноваження правління Нафтогазу

Згідно з документом, до виключної компетенції наглядової ради тепер належить попереднє узгодження рішень правління щодо діяльності компаній, акціонером яких є «Нафтогаз».

Кабінет міністрів України затвердив нову редакцію статуту Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», яка передбачає обмеження повноважень правління компанії на користь наглядової ради. Про це йдеться в постанові уряду № 1044 від 14 грудня 2016 року.

Згідно з документом, до виключної компетенції наглядової ради тепер належить попереднє узгодження рішень правління щодо діяльності компаній, акціонером яких є «Нафтогаз» («Укртрансгаз», «Укргазвидобування», «Укртранснафта»), в тому числі рішень щодо призначення або усунення керівників і всіх членів правлінь дочірніх компаній.

Читайте також: Нафтогаз збирається збільшити зарплату керівництва майже в десять разів – документ

Крім того, керівники всіх дочірніх компаній «Нафтогазу» тепер в обов'язковому порядку включаються до складу правління холдингу.

Як відомо, НАК «Нафтогаз України» – найбільша державна вертикально інтегрована нафтогазова компанія України, підприємства якої видобувають близько 90% газу і нафти в країні. НАК займається розробкою родовищ, видобутком нафти і газу, їх транспортуванням, а також реалізацією нафтопродуктів через власну мережу АЗС. Раніше "Нафтогаз України" став асоційованим членом Європейської федерації енерготрейдерів (EFET), до складу якої входить понад сто компаній-енерготрейдерів з 27 країн Європи.


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено