НОВИНИ

Радниця Трампа допустила скасування частини введених Обамою санкцій проти РФ

Конвей також розкритикувала необхідність додаткового розслідування російських кібератак.

Радниця обраного президента США Келліенн Конвей заявила, що Трамп може розглянути скасування деяких санкцій проти РФ, введених його попередником Бараком Обамою, передає USA Today.

Вона зазначила, що обраний президент захоче переконатися, що дії США є пропорційними до того, що сталося. Вона зазначила, що видворення з країни 35 російських дипломатів було більш жорсткими, ніж ті заходи, які американський уряд зробив після того, як стало відомо про кібершпигунство з боку Китаю і Північної Кореї.

Конвей також розкритикувала необхідність додаткового розслідування російських кібератак.

Нагадаємо, розвідка США за наказом Обами представила 6 січня доповідь, в якій звинуватила Росію у втручанні в президентські вибори США. У ній говориться, що президент Росії Владімір Путін особисто наказав провести в 2016 році кампанію щодо впливу на вибори президента США. У звіті сказано, що російський уряд прагнув підвищити шанси Трампа Перемогу шляхом дискредитації Хілларі Клінтон.

Після цього новообраний президент США Доналд Трамп визнав факт причетності Російської Федерації до кібератак на інфраструктуру США, але не вважає, що згадані атаки вплинули на результати виборів. 

Раніше група американських сенаторів обох партій підготували законопроект, яким передбачаються нові санкції проти Кремля, який буде представлений в Сенаті 10 січня. 

У законопроект внесені пропозиції, що включають у себе візові обмеження і заморозку рахунків.