НОВИНИ

У Генштабі назвали три ключові завдання для Сил спецоперацій на наступний рік

За словами Муженка, із навчального центру мають випускати "універсальних солдатів".

У Генеральному штабі ЗСУ визначили ключові завдання для Сил спеціальних операцій на наступний рік. Про це повідомляє Управління зв'язків з громадськістю Збройних Сил України з посиланням на начальника Генштабу Віктора Муженка.

Згідно з повідомленням, про це йшлося під час робочої наради з керівним складом Сил спеціальних операцій ЗСУ.

«Основним акцентом підготовки спецпризначенців має бути готовність підрозділів до виконання завдань», - наголосив Муженко. 

Читайте також: Генштаб показав, як готують бійців Сил спеціальних операцій ЗСУ

За його словами, перед ССО стоїть три основних завдання. Перше - створення своєї, гнучкої та ефективної системи підготовки від окремого солдата до підрозділу ССО. Друге - набуття повних бойових спроможностей підрозділами до кінця навчального року. Третє - нарощування навчально-матеріальної бази та завершення другого етапу розбудови навчально-тренувального центру Сил спеціальних операцій.

Муженко наголосив, що навчальний центр Сил спеціальних операцій ЗС України, який був створений минулого року, має закласти основу циклічної підготовки фахівців ССО. Структура базового курсу підготовки має врахувати персоніфікацію відповідальності інструктора за підготовку спеціаліста ССО. Лише за таких умов із навчального центру випускатимуться «універсальні солдати».

Читайте також: Офіцер Сил спеціальних операцій: «Наше головне завдання — деморалізація ворога»