НОВИНИ

Справу Єфремова розглядатиме суд у Луганській області

Захист наполягає, щоб справа розглядалася у Києві.

Справу екс-голови фракції Партії регіонів Олександра Єфремова буде розглядати Старобільський районний суд Луганської області. Про це повідомляє телеканал 112 Україна.

Луганський апеляційний суд сьогодні розглянув питання територіальної підсудності кримінального провадження стосовно Єфремова і прийняв рішення, що розглядати цю справу має Старобільський районний суд.

"Самого Єфремова сьогодні в залі суду не було, були лише його адвокати. Сторона захисту в інтерв'ю журналістам заявила, що вважає безпідставним перенесення розгляду справи саме в один з судів Луганської області і наполягає, щоб справа розглядалася в столиці, бо саме там знаходиться орган досудового розслідування", - ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, Апеляційний суд Києва переніс розгляд апеляції на продовження арешту Єфремова на 17 січня.

Як повідомлялося, 1 серпня Печерський райсуд узяв під варту екс-голову фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександра Єфремова. Крім посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, Єфремову інкримінується державна зрада, пряма підтримка злочинної організації "ЛНР", а також незаконне заволодіння майном "Луганськвугілля".

Рішенням суду Єфремова залишили під вартою до 22 січня 2017 року.

4 січня прокуратура спрямувала до суду обвинувачення проти Єфремова.