НОВИНИ

Верховний суд Венесуели заблокував рішення про відставку Мадуро

Раніше парламент країни проголосував за визнання президента таким, який "залишив свій пост"

Верховний суд Венесуели заблокував рішення парламенту про відставку президента Ніколаса Мадуро. Про це повідомляє телеканал TeleSur.

Суд вказав на те, що законодавці не мають права приймати рішення, що виходять за рамки конституції, і закликати або вчиняти дії, що порушують громадський порядок, підбурюють проти влади і державних органів, а також інші дії, за межами конституції і правового правопорядку", йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що парламент Венесуели прийняв постанову про те, що президент країни Ніколас Мадуро «залишив свій пост».

Нагадаємо, президент Венесуели Ніколас Мадуро скликав засідання Ради національної оборони, щоб обговорити ситуацію в державі. Це сталося після того, як парламент країни, контрольований опозицією, більшістю голосів підтримав початок процесу імпічменту президента Мадуро.

Також нагадаємо, що Національний конгрес Венесуели більшістю голосів оголосив дії президента країни Ніколаса Мадуро, який фактично заблокував проведення референдуму про імпічмент, державним переворотом. ​