НОВИНИ

У США створять незалежну комісію для розслідування кібератак РФ

Для формування комісії демократи хочуть внести на розгляд "Акт про захист демократії".

Для розслідування кібератак РФ конгресмени-демократи запропонували створити комісію, аналогічну тій, що займалася розслідуванням терактів 11 вересня 2001 року.

Комісія складатиметься з 12 осіб, які не входитимуть у Конгрес. Для формування комісії демократи хочуть внести на розгляд "Акт про захист демократії".

Нагадаємо, американська розвідка опублікувала доповідь про втручання Росії у президентські вибори в США. За даними розвідки США, російський президент РФ Путін наказав провести хакерські атаки з метою вплинути на вибори в США.

У доповіді російський уряд і Путін звинувачуються в тому, що вони "віддають очевидну перевагу" обраному американському президентові Дональду Трампу.

Тим часом, Трамп визнав факт причетності Російської Федерації до кібератак на інфраструктуру США, але не вважає, що згадані атаки вплинули на результати виборів. Крім того, він назвав "полюванням на відьом" дії нинішньої американської адміністрації щодо Росії.

Як пояснили у Держдепі, уряд Сполучених Штатів оприлюднив лише частину розслідування щодо втручання Росії в процес президентських виборів в США для того, щоб не розкрити свої розвідувальні джерела і методи, за допомогою яких була отримана ця інформація.