НОВИНИ

Поліція відкрила провадження за фактом вибуху в житловому будинку в Сумах

Власника квартири госпіталізували до реанімації.

Причиною вибуху в житловому будинку в Сумах могли бути умисні дії 26-річним власника квартири. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

"Правоохоронці мають ґрунтовні підозри, що власник квартири навмисно відкрутив на кухні гнучкий шланг від системи газопостачання, що з’єднується з побутовою газовою плитою, після чого підпалив", - йдеться у повідомленні.

Також розглядаються інші версії причини вибуху.

Як повідомлялося, вранці 9 січня в Сумах в однокімнатній квартирі першого поверху стався вибух побутового газу. Серед потерпілих – господар квартири та троє його сусідів. Власника квартири госпіталізували до реанімації, у нього термічний опік обличчя, верхніх та нижніх кінцівок 2-3 ступеню, площа опіку близько 20%, опіковий шок 2-3 ступеню.

Унаслідок вибуху зруйновані міжкімнатні перегородки квартири, міжквартирна перегородка, вибиті двері в двох квартирах і в тамбурах на першому поверсі, вибито скло вікон на першому поверсі під'їзду, пошкоджено вікна під'їзду до четвертого поверху.

За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст.194 КК України (навмисне пошкодження чи знищення майна).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в результаті вибуху в житловому будинку в Одесі загинуло двоє людей. Вибух пролунав уночі 8 січня. Під час розбору завалів працівники ДСНС врятували 90-річну жінку. Поліція озвучила попередні причини вибуху.