НОВИНИ

У МЗС Естонії спростували повідомлення про зміну статусу країн Балтії

За словами речниці дипломатичного відомства, поширена латвійським політиком Артісом Пабріксом інформація про зміну статусу країн Балтії є неправдивою.

ООН насправді не змінювала статус Естонії, Латвії і Литви з країн Східної Європи на країни Північної Європи. Про це заявили в прес-службі Міністерства закордонних справ Естонії.

«В ООН, що стосується того, в які групи входить Естонія, ніяких змін не було зроблено. Згідно з географічним поділом статистичного відділу ООН, Естонія належить до країн Північної Європи. За поділом регіональних груп ООН, Естонія належить до групи Східної Європи. Ці два поділи не пов'язані між собою, і у них різне призначення», — пояснила речниця МЗС Сандра Камілова.

За її словами, поширена латвійським політиком Артісом Пабріксом інформація про зміну статусу країн Балтії є неправдивою.

Речниця МЗС також зазначила, що статус країн Балтії не змінювався в ООН з 90-х років 20 століття (з часів їхньої незалежності — ред.).

Раніше статистичний відділ Організації об'єднаних націй повідомив, що ООН змінила статус Естонії, Латвії і Литви з країн Східної Європи на країни Північної Європи.