НОВИНИ

У команді Трампа заявили про можливі заходи проти Росії через втручання у вибори США

Раніше Трамп визнав факт причетності РФ до кібератак, але не вважає, що згадані атаки вплинули на результати виборів.

Обраний президент Дональд Трамп взяв до відома висновки американської розвідки про втручання президента Росії Владіміра Путіна в президентські вибори 2016 року в США. Про це завив майбутній глава апарату президента США Райнс Прібус.

"Я думаю, що він взяв до відома отримані дані. Він не заперечує причетність Росії до цих конкретних хакерських атак", - заявив Прібус в інтерв'ю телеканалу Fox News.

При цьому він наголосив, що Трамп може вжити відповідні заходи проти Росії.

Нагадаємо, що американська розвідка опублікувала доповідь про втручання Росії у президентські вибори в США. За даними розвідки США, російський президент РФ Путін наказав провести хакерські атаки з метою вплинути на вибори в США.

У доповіді російський уряд і Путін звинувачуються в тому, що вони "віддають очевидну перевагу" обраному американському президентові Дональду Трампу.

Тим часом, Трамп визнав факт причетності Російської Федерації до кібератак на інфраструктуру США, але не вважає, що згадані атаки вплинули на результати виборів. Крім того, він назвав "полюванням на відьом" дії нинішньої американської адміністрації щодо Росії.