НОВИНИ

Турецька поліція назвала прізвище підозрюваного у нападі на нічний клуб у Стамбулі

Правоохоронці встановили, що нападник, стріляючи в натовп, випустив 180 куль.

Турецька поліція назвала ім’я нападника на нічний клуб у Стамбулі, який убив 39 і поранив 65 людей напередодні Нового року. Про це з посиланням на місцеві ЗМІ пише Daily Sabah.

Департамент поліції Стамбула повідомив, що терориста ідентифікували як Абдулгадіра Машаріпова, особу узбецького походження, також відомого своїм кодовим ім'ям "Абу Мухаммед Хорасан".

Також правоохоронці встановили, що нападник, стріляючи в натовп, випустив 180 куль. Після атаки він вийшов на кухню та залишив будівлю.

Раніше турецька влада заявила про затримання 40 осіб, які можуть бути причетні до теракту в Стамбулі. Серед них, як зазначало агентство Dogan, були вихідці з Казахстану, Киргизії, а також Дагестану.

Також в Анкарі заявили про те, що встановили особу підозрюваного, однак ім'я його не назвали.

Нагадаємо, 3 грудня турецькі ЗМІ повідомили, що правоохоронці встановили особу підозрюваного у скоєнні теракту в стамбульському нічному клубі Reina. Ним начебто виявився 28-річний громадянин Киргизстану Яхья Машрапов. Спецслужби Киргизстану заявили, що співпрацюють з Туреччиною щодо ідентифікації підозрюваного.

Того ж дня підозрюваний дав киргизьким ЗМІ інтерв'ю, у якому заперечив причетність до теракту, а також розповів, що турецькі правоохоронні органи вже допитали його.