НОВИНИ

У Німеччину зі США прибула бронетехніка для "стримування" Росії

Поповнення американських військ в Європі означає початок нової фази операції "Атлантична рішучість".

До Німеччини 6 січня на військово-транспортних кораблях США доставили американські танки, самохідні гаубиці і сотні бойових машин різного призначення. Про це повідомило агентство Associated Press.

Військова техніка направляється в країни Східної Європи для посилення "сил стримування" НАТО на випадок можливої ​​агресії з боку Росії. 

Близько 3,5 тисяч військовослужбовців 4-ї піхотної дивізії, що дислокується в Форт-Карсон, штат Колорадо, в найближчі два тижні приєднаються разом з військовою технікою до військ, що вже перебувають у Європі.

Поповнення американських військ в Європі означає початок нової фази операції "Атлантична рішучість", яка передбачає присутність бойових частин бронетанкової бригади в Європі.

Нагадаємо, військовий конфлікт між Росією та НАТО опинився на першому місці у списку найбільших загроз 2017 року. Про це йдеться у дослідженні "Головні загрози, за якими потрібно стежити в 2017 році", проведеному Радою США з міжнародних відносин. Цій загрозі присвоєна "висока" категорія. На думку авторів доповіді, конфронтація може виникнути через агресивну поведінку Росії у Східній Європі.