НОВИНИ

Канада надала Україні 11 тонн гуманітарної допомоги

Медичне обладнання та засоби пожежогасіння передадуть до лікарень та пожежних станцій на сході України, зокрема в Маріуполі.

Конгрес Українців Канади спільно з канадськими громадськими організаціями відправив в Україну 11 тонн гуманітарної допомоги. Про це повідомили в прес-службі Міністерства закордонних справ України.

«4 січня 2017 року Конгресом Українців Канади, спільно із канадською компанією «Сaravan Logіstics», а також канадськими громадськими організаціями «Ukraine Appeal», GlobalFire, Global Medic та Лігою Українців Канади було зібрано та відправлено в Україну 11 тонн гуманітарної допомоги, що складається із медичного обладнання та засобів пожежогасіння. Згаданий вантаж буде передано до лікарень та пожежних станцій на сході України, зокрема в Маріуполі», - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що це вже четверта відправка гуманітарної допомоги зазначеними меценатами до України.

«Зібране в січні 2017 року українською громадою Канади обладнання дозволить покращити якість надання першої медичної допомоги постраждалим внаслідок російської агресії проти нашої держави, а також дозволить підвищити ефективність боротьби з пожежами», - наголосили в МЗС.

Раніше повідомлялося, що уряд Канади надасть Україні 8,1 млн доларів для розбудови Національної поліції.