НОВИНИ

МЗС отримало лист СБУ з вимогою заборонити Ле Пен в'їзд в Україну

Інших подробиць дипломатичне відомство поки що не надало.

Міністерство закордонних справ України підтвердило, що отримало лист від Служби безпеки України для погодження ініціативи про заборону в’їзду до України кандидата на посаду президента Франції від ультраправої партії «Національний фронт» Марін Ле Пен у зв’язку з її висловлюваннями щодо територіальної цілісності України.

При цьому заступник начальника управління інформації політичного департаменту МЗС України Олена Ващенко, яка підтвердила це агентству УНІАН, ніяких інших подробиць не повідомила.

Нагадаємо, раніше кандидатка у президенти Франції від партії «Національний фронт» Марін Ле Пен заявила, що анексія Росією українського півострова Крим «не була незаконною».

У МЗС України відреагували на цю заяву, запевнивши, що подібні висловлювання обов’язково матимуть наслідки, як це вже було у випадку окремих французьких політиків, яким заборонено в’їзд в Україну.

Служба безпеки направила лист до Міністерства закордонних справ України з вимогою заборонити в'їзд у країну кандидатці в президенти Франції Марін Ле Пен.