НОВИНИ

Кабмін спростив митні процедури для пасажирів поїзда Київ–Перемишль

Швидкість митного та прикордонного контролю залежить не тільки від залізничників і посадовців, а й від пасажирів.

Напередодні нового року Кабінет міністрів України затвердив розпорядження "Про проведення експерименту щодо здійснення прикордонного та митного контролю в електропоїзді "Інтерсіті+". Про це повідомили у прес-центрі ПАТ "Укрзалізниця".

Розпорядженням передбачено опрацювання всіма причетними службами та запровадження механізму прикордонного та митного контролю під час руху поїзда між станціями Львів і Мостиська-2 та у зворотному напрямку.

"Оперативне затвердження цього документа – яскравий приклад того, що бюрократія зникає, коли йдеться про комфорт українців, адже тепер час у дорозі майже на годину зменшився – до 6 годин 40 хвилин. Також підтримка Уряду вказує на те, що ПАТ "Укрзалізниця" рухається у вірному напрямку, динамічно розвивається на користь України та українців", – повідомив директор з пасажирських перевезень і сервісу ПАТ "Укрзалізниця" Ігор Романків.

За його словами, швидкість митного та прикордонного контролю залежить не тільки від залізничників і посадовців.

"Від пасажирів це також залежить, адже спроби провозити недозволені товари й інші порушення при перетині кордону можуть зіпсувати поїздку та звести нанівець таку гарну ініціативу", – додав Ігор Романків.

Нагадаємо, що 23 грудня 2016 року перший рейс здійснив новий швидкісний поїзд Інтерсіті+ Київ – Львів – Перемишль. За даними залізничників, він швидко стає популярним серед пасажирів.