Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та голова ОБСЄ, міністр європейських, інтеграційних та закордонних справ Австрії Себастьян Курц завершили візит до Донецької області. Про це йдеться у повідомленні Міністерства закордонних справ України в Facebook.

«Завершення візиту до Донецької області. Павло Клімкін та Себастьян Курц подякували спецназу Управління державної охорони України за роботу», - зазначається в повідомленні.

Також розміщено світлину, на якій видно, як міністри стоять на аеродромі біля військового вертольота.

Як відомо, Курц 3-4 січня разом з главою МЗС України Павлом Клімкіним відвідали Донецьку область. Зокрема, Курц відвідав село Виноградне в Донецькій області, обстріляне бойовиками. Також він побував Маріуполь, де спілкувався з бойовими офіцерами.

За підсумками першого дня поїздки вздовж лінії розмежування вогню на Донбасі Курц написав, що головною метою для ОБСЄ в Україні є повний режим тиші, тобто мир на Донбасі. Другим завданням для ОБСЄ в країні Курц визначив поліпшення гуманітарної ситуації в зоні проведення АТО.

Раніше Курц заявляв, що під час свого головування в ОБСЄ Австрія докладатиме зусилль для пом'якшення санкцій Євросоюзу проти Росії.