НОВИНИ

Клімкін та Курц завершили візит до Донецької області

Вони подякували спецназу державної охорони за роботу.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та голова ОБСЄ, міністр європейських, інтеграційних та закордонних справ Австрії Себастьян Курц завершили візит до Донецької області. Про це йдеться у повідомленні Міністерства закордонних справ України в Facebook.

«Завершення візиту до Донецької області. Павло Клімкін та Себастьян Курц подякували спецназу Управління державної охорони України за роботу», - зазначається в повідомленні.

Також розміщено світлину, на якій видно, як міністри стоять на аеродромі біля військового вертольота.

Як відомо, Курц 3-4 січня разом з главою МЗС України Павлом Клімкіним відвідали Донецьку область. Зокрема, Курц відвідав село Виноградне в Донецькій області, обстріляне бойовиками. Також він побував Маріуполь, де спілкувався з бойовими офіцерами.

За підсумками першого дня поїздки вздовж лінії розмежування вогню на Донбасі Курц написав, що головною метою для ОБСЄ в Україні є повний режим тиші, тобто мир на Донбасі. Другим завданням для ОБСЄ в країні Курц визначив поліпшення гуманітарної ситуації в зоні проведення АТО.

Раніше Курц заявляв, що під час свого головування в ОБСЄ Австрія докладатиме зусилль для пом'якшення санкцій Євросоюзу проти Росії.