НОВИНИ

Укроборонпром заявив про готовність повністю закрити потреби ЗСУ в мінібезпілотниках

У разі відповідного замовлення, підприємство здатне розширити випуск до 200 безпілотників на рік.

Вітчизняні безпілотники комплексу – БпАК-МП-1 від київського підприємстві ВАТ «Меридіан»  імені Корольова перевірені українським військом та готові до серійного виробництва у кількості понад 100 одиниць на рік. Про це повідомили в прес-службі «Укроборонпрому».

«Комплекс розроблявся й впроваджувався у виробництво спільно з науковцями Національного Університету «Київський Політехнічний Інститут». За цей рік ми повністю налагодили його виробництво та готові забезпечувати військо понад 100 безпілотників в рік – саме для цього на підприємстві була розгорнута спеціальна виробнича лінія», – повідомив очільник підприємства-виробника В’ячеслав Проценко.

Дивіться також: Як роблять українські безпілотники

Згідно з повідомленням, комплекс БпАК-МП-1 складається з трьох безпілотників, наземної станції  управління та спостереження, антенною системою та заряджаючих пристроїв. У 2016 було виготовлено 11 таких комплексів, тобто 33 безпілотники та супроводжуюча техніка. У разі відповідного замовлення, підприємство здатне розширити випуск до 200 БпЛА в рік і повністю закрити потребу армії в безпілотниках такого класу.

В «Укроборонпромі» нагадали, що рік тому передали військовим першу партію таких безпілотних комплексів.

«Перевагою українського безпілотника є те, що він запускається з руки. Крім того, він впевнено працює за умов технічної протидії, а після завершення бойового завдання опускається на парашуті», - наголосили в прес-службі.

Нагадаємо, раніше в РНБО повідомили, що Україна вже запустила серійне виробництво тактичних безпілотних авіаційних комплексів, а тепер слід працювати над запуском виробництва бойових безпілотників.