НОВИНИ

Порошенко зробив заяву щодо українсько-польських відносин

Президент відзначив зусилля Польщі у зміцненні міжнародної єдності та солідарності з Україною.

Президент Петро Порошенко у вітанні за нагоди 25-ліття дипломатичних відносин між Україною та Польщею зазначив, що за чверть століття обидві країни і народи збудували міцний фундамент партнерських відносин, неодноразово довели спільне прагнення разом працювати задля успішного європейського майбутнього в об’єднаній Європі. Про це йдеться у повідомленні прес-служби президента.

Читайте також: Україна та Польща домовилися про прискорення будівництва спільного газопроводу

Глава держави наголосив, що високо цінує підтримку Польської держави, яка першою з країн світу визнала незалежність і суверенітет України, і особливо вдячний за послідовні і цілеспрямовані зусилля Польщі у зміцненні міжнародної єдності та солідарності з Україною у ці складні часи, пов’язані із необхідністю протистояти російській агресії.

«Сьогоднішній високий рівень українсько-польських відносин завдячує мудрості і зрілості наших народів, які, пройшовши крізь випробування трагічною історією, навчилися по-справжньому цінувати взаємну дружбу і братерство. Вірю, що українсько-польське стратегічне партнерство не має альтернативи і надалі розвиватиметься у дусі довіри, поваги і взаємної підтримки», - зазначається у вітанні Петра Порошенка президентові Польщі Анджею Дуді.

Читайте також: У Польщі затримали підозрюваного в антиукраїнських провокаціях під час Маршу орлят