НОВИНИ

Частина сирійської опозиції заморозила підготовку до переговорів в Астані

Заву підписали переважно помірковані угруповання, що діють під егідою Вільної сирійської армії.

Частина сирійської опозиції заявила про заморожування підготовки до переговорів через порушення режиму припинення вогню з боку сирійського уряду. Про це йдеться у заяві, підписаній переважно поміркованих повстанських угруповань, що діють під егідою Вільної сирійської армії, передає Reuters.

У заяві також йдеться, що всі обговорення, пов'язані з переговорами, припиняються доти, поки урядові сили, а також їх союзники, підтримувані Іраном, не перестануть порушувати крихкий режим припинення вогню, досягнутий за посередництва Росії і Туреччини.

Нагадаємо, президент Росії Владімір Путін заявив, що уряд Сирії і озброєна опозиція підписали договір про припинення вогню, який почнеться з 00:00 30 грудня. Туреччина і Росія є гарантами угоди. Загони озброєної сирійської опозиції підтвердила приєднання до перемир'я​. 

Окрім того, Туреччина і Росія запланували організувати в Казахстані переговори між представниками сирійської опозиції і уряду Асада. Також переговори щодо мирного врегулювання конфлікту в Сирії за посередництва ООН можуть поновитися в Женеві 8 лютого 2017 року.