Представник перехідної команди Дональда Трампа заявив, що докази, представлені розвідувальними службами США обраному президенту, про ймовірну причетність Росії до хакерських атак не є переконливими. 

Про це майбутній прес-секретар в адміністрації обраного президента Шон Спайсер заявив в ефірі каналу Fox News.

«Ми не маємо абсолютно ніяких доказів того, що вони [Росія] дійсно надали таким чином вплив на хід виборів [президента США]», - сказав він.

Спайсер зазначив, що Трамп щодня заслуховує доповіді своєї команди з національної безпеки та інших представників розвідки, однак на даний момент, за його словами, схоже, що вагомих доказів, що свідчать про зв'язок Москви з хакерськими атаками, немає.

Спайсер додав, що безвідповідально робити будь-які висновки з цього приводу без повноцінного звіту американський розвідки, який з'явиться на цьому тижні.

Нагадаємо, центральне управління розвідки США дійшло висновку, що Росія втрутилася в президентські вибори, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти. Барак Обама наказав спецслужбам до інавгурації Трампа надати повний звіт про кібератаки й іноземне втручання в президентські вибори 2016 року.  

Як повідомили американські ЗМІ, спецслужби США "з високою часткою ймовірності" припускають, що президент Росії Владімір Путін був особисто залучений в таємну кампанію з втручання в президентські вибори в США. 

29 грудня Сполучені Штати вислали з країни 35 російських дипломатів і закрили два російських дипломатичних компаунди в Нью-Йорку і Меріленді у відповідь на втручання Росії у вибори у США та утиски американських дипломатів в Москві.

Також цього дня президент США Барак Обама підписав указ про нові санкції щодо Росії, пов'язані з втручанням РФ у вибори в США. У команді Трампа висловили невпевненість у справедливості введених в кінці грудня американських санкцій проти Росії.

Проте у конгресі США готові рішуче відповісти, якщо обраний президент США Дональд Трамп вирішить скасувати санкції щодо Росії.