НОВИНИ

У Трампа заявили про відсутність доказів впливу хакерів з РФ на вибори США

Представник перехідної команди додав, що безвідповідально робити висновки без повноцінного звіту розвідки.

Представник перехідної команди Дональда Трампа заявив, що докази, представлені розвідувальними службами США обраному президенту, про ймовірну причетність Росії до хакерських атак не є переконливими. 

Про це майбутній прес-секретар в адміністрації обраного президента Шон Спайсер заявив в ефірі каналу Fox News.

«Ми не маємо абсолютно ніяких доказів того, що вони [Росія] дійсно надали таким чином вплив на хід виборів [президента США]», - сказав він.

Спайсер зазначив, що Трамп щодня заслуховує доповіді своєї команди з національної безпеки та інших представників розвідки, однак на даний момент, за його словами, схоже, що вагомих доказів, що свідчать про зв'язок Москви з хакерськими атаками, немає.

Спайсер додав, що безвідповідально робити будь-які висновки з цього приводу без повноцінного звіту американський розвідки, який з'явиться на цьому тижні.

Нагадаємо, центральне управління розвідки США дійшло висновку, що Росія втрутилася в президентські вибори, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти. Барак Обама наказав спецслужбам до інавгурації Трампа надати повний звіт про кібератаки й іноземне втручання в президентські вибори 2016 року.  

Як повідомили американські ЗМІ, спецслужби США "з високою часткою ймовірності" припускають, що президент Росії Владімір Путін був особисто залучений в таємну кампанію з втручання в президентські вибори в США. 

29 грудня Сполучені Штати вислали з країни 35 російських дипломатів і закрили два російських дипломатичних компаунди в Нью-Йорку і Меріленді у відповідь на втручання Росії у вибори у США та утиски американських дипломатів в Москві.

Також цього дня президент США Барак Обама підписав указ про нові санкції щодо Росії, пов'язані з втручанням РФ у вибори в США. У команді Трампа висловили невпевненість у справедливості введених в кінці грудня американських санкцій проти Росії.

Проте у конгресі США готові рішуче відповісти, якщо обраний президент США Дональд Трамп вирішить скасувати санкції щодо Росії.