НОВИНИ

Сенатори США відвідали Грузію і побували на де-факто кордоні з Південною Осетією

Республіканці висловилися за посилення санкцій, які повинні відчутно торкнутися особисто Путіна.

Американські сенатори - республіканці Джон Маккейн і Ліндсі Грем і демократ Емі Клобушар - відвідали Грузію і побували, зокрема, на кордоні з Південною Осетією. У Цхінвалі цю межу називають "державною", а в Тбілісі "адміністративною".

Як повідомляє Радіо Свобода, сенатор Маккейн демонстративно потиснув руку селянину, який перебував з іншого боку розділової лінії.

Назвавши дії Росії в Південній Осетії і Абхазії "окупацією і агресією з боку Росії", сенатор Маккейн висловився за посилення санкцій проти Москви. Його однопартієць Ліндсі Грем, зазначив, що санкції повинні відчутно торкнутися особисто Путіна.

 

Сенатори подякували Грузії за підтримку операції в Афганістані, де служать кілька сот грузинських військовослужбовців і обіцяли всіляку допомогу в зміцненні суверенітету Грузії і будівництві грузинських збройних сил.

Перед візитом у Грузію, американські сенатори відвідали Україну. Разом з президентом Петром Порошенко вони прибули на командний пункт в районі Широкиного, щоб привітати військовослужбовців із Новим роком. 

Напередодні Порошенко провів зустріч із делегацією Сенату Сполучених Штатів Америки на чолі з сенатором Джоном Маккейном. Президент запросив сенаторів відвідати Донбас, щоб отримати об'єктивну інформацію про дії російської сторони та її бойовиків, які продовжують провокації та порушують режим припинення вогню.