НОВИНИ

У конгресі США готові рішуче відповісти на скасування Трампом санкцій проти РФ

І демократи, і республіканці разом підготують «пакет більш жорстких санкцій».

Член Палати представників Конгресу США демократ Адам Шифф заявив, якщо обраний президент США Дональд Трамп вирішить скасувати санкції щодо Росії, то зіткнеться з «рішучої реакцією» Конгресу.

Про це Шифф, який також є членом комітету з розвідки нижньої палати, заявив в інтерв'ю телеканалу ABC.

«Ми думаємо, що має бути зроблено більше. Не думаємо, що зроблені кроки достатні для стримування. Ви побачите підтримку більш жорстких санкцій з боку обох партій в Конгресі», - зазначив конгресмен.

Адам Шифф висловив упевненість, що демократи і республіканці разом підготують «пакет більш жорстких санкцій».

«Ви побачите, що і демократи, і республіканці - такі, як Джон Маккейн і Ліндсі Грем - разом представлять пакет більш жорстких санкцій», - додав він.

Крім того, Шифф, який також є членом комітету з розвідки нижньої палати, зазначив, що ні у кого, крім Трампа, немає сумнівів, що за кібератаками на сервери демократів стоїть саме Москва.

«Якщо він хоче мати хоч якийсь авторитет як президент, йому необхідно перестати так говорити. Він повинен перестати очорняти розвідку. Він повинен розраховувати на неї. Йому доведеться розраховувати на неї», - підкреслив член палати представників.

Раніше у команді Трампа висловили невпевненість у справедливості введених в кінці грудня американських санкцій проти Росії.

Нагадаємо, центральне управління розвідки США дійшло висновку, що Росія втрутилася в президентські вибори, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти. Барак Обама наказав спецслужбам до інавгурації Трампа надати повний звіт про кібератаки й іноземне втручання в президентські вибори 2016 року.  

Як повідомили американські ЗМІ, спецслужби США "з високою часткою ймовірності" припускають, що президент Росії Владімір Путін був особисто залучений в таємну кампанію з втручання в президентські вибори в США. 

29 грудня Сполучені Штати вислали з країни 35 російських дипломатів і закрили два російських дипломатичних компаунди в Нью-Йорку і Меріленді у відповідь на втручання Росії у вибори у США та утиски американських дипломатів в Москві.

Також цього дня президент США Барак Обама підписав указ про нові санкції щодо Росії, пов'язані з втручанням РФ у вибори в США.