НОВИНИ

Туреччина впродовж 5 років буде виділяти по $3 млн на потреби української армії

Відповідну угоду підписали в Анкарі.

В Анкарі відбулося підписання угоди між урядами України та Туреччини про військово-фінансове співробітництво і протокол про виділення фінансової допомоги на потреби української армії. Про це повідомили в прес-службі посольства України в Туреччині.

"Угода передбачає виділення $3 млн на щорічній основі впродовж 5 років. Виділені турецькою стороною кошти будуть використані на придбання для потреб Збройних сил України турецьких товарів військового та подвійного призначення", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Україна і Туреччина домовилися співпрацювати для спільного виробництва ракет, літаків і танків – РНБО

Також повідомляється, що документи підписав посол України в Турецькій Республіці Андрій Сибіга. З турецької сторони угоду і протокол підписав голова підсекретаріату оборонної промисловості Міністерства національної оборони Турецької Республіки Ісмаїл Демір.

Нагадаємо, раніше державна фірма «Укрінмаш», що входить до складу ДК «Укроборонпром», та турецька компанія Havelsan Hava Elektronik Sanayi підписали угоду про співпрацю у виробництві пасивної радіолокаційної станції на потужностях підприємств «Укроборонпрому».