НОВИНИ

В Укроборонпромі відзвітували про виконання оборонного держзамовлення за 2016 рік

ТАкож у Концерні розповіли, які підприємства виробляють найбільше нового ОВТ для армії.

Підприємства-учасники Державного концерну “Укроборонпром” на 100% виконали державне оборонне замовлення 2016 року. Про це повідомили у прес-службі Концерну.

Загалом за державним оборонним замовленням від “Укроборонпрому” військовим передано 2139 одиниць нового та модернізованого ОВТ. З них бронетанкової техніки – 109 одиниць; озброєння повітряних сил та ППО – 36 одиниць; ракетно-артилерійського – 766 одиниць, а ракет та боєприпасів – 712; спеціальної техніки, це засоби зв`язку, радіоелектронної боротьби та навігації – 516 одиниць.

За 9 місяців роботи у 2016 році “Укроборонпром” загалом передав до війська 6209 одиниць нового, модернізованого та відремонтованого ОВТ.

У Концерні розповіли, які підприємства виробляють найбільше нового ОВТ для армії.

"Найбільше нового ОВТ для армії виробляють ДККБ “Луч”, Харківське конструкторське бюро ім. О.О. Морозова, НВК “Прогрес”, ДАХК “Артем”, НТК “Завод точної механіки”, ДП “Оризон-Навігація” та ЦКБ “Протон”, модернізують на ДП “Одеський авіаційний завод” та ДП “ЗДАРЗ “МігРемонт”, - йдеться в повідомленні.

Крім того, в "Укроборонпромі" нагадали, що у цьому році Концерн розробив та представив новітні зразки озброєння для українського війська, а саме: безпілотний мінібронетраспортер “Фантом”, БпАК “Горлиця”, самохідний мінометний комплекс, вітчизняні міномети за стандартами НАТО, бойові модулі “Тайпан”, “Вій”, “Дуплет” та багато іншої техніки.

Як повідомляло Міноборони, Збройні Сили України отримали близько 15 тис. одиниць відремонтованого озброєння та військової техніки за поточний рік.