НОВИНИ

Трамп зустрінеться з керівниками розвідки США для вивчення фактів кібератак

Обраний президент США заявив, що настав рухатися до більших та кращих звершень.

Обраний президент США Дональд Трамп наступного тижня зустрінеться з керівниками розвідки США для вивчення фактів втручання Росії у президентські вибори, повідомляє телеканал Fox News.

”Настав час для нашої країни рухатися до більших та кращих звершень”, - заявив Трамп у письмовій відповіді, випущеній через чотири години після оголошення про санкції.

”Тим не менш, в інтересах нашої країни та її чудових людей я наступного тижня зустрінуся з лідерами розвідувальної спільноти для того, щоб отримати найновішу інформацію за фактами цієї ситуації”, - наголосив Трамп.

Як повідомляла раніше газета Washington Post з посиланням на колишніх і нинішніх американських чиновників, Трамп рідко відвідує брифінги нацрозвідки США.

Нагадаємо,​ президент США Барак Обама 29 грудня підписав указ про нові санкції щодо Росії, пов'язані з втручанням РФ у вибори в США.

Сполучені Штати висилають з країни 35 російських дипломатів і закрили два російських дипломатичних компаунди в Нью-Йорку і Меріленді у відповідь на втручання Росії у вибори у США та утиски американських дипломатів в Москві. Російським дипломатам дадуть 72 години на те, щоб залишити країну. Доступ в закриті об'єкти буде припинено для всіх російських чиновників з полудня п'ятниці.

Раніше центральне управління розвідки США дійшло висновку, що Росія втрутилася в президентські вибори, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти. 9 грудня президент США Барак Обама наказав спецслужбам до інавгурації Трампа надати повний звіт про кібератаки й іноземне втручання в президентські вибори 2016 року.  

Як повідомили американські ЗМІ, спецслужби США "з високою часткою ймовірності" припускають, що президент Росії Владімір Путін був особисто залучений в таємну кампанію з втручання в президентські вибори в США.