НОВИНИ

Трамп може скасувати введені через кібератаки санкції проти Росії

Проте таке рішення буде «нерозумним», оскільки РФ не перестане втручатися у вибори США та інших країн.

Обраний президент США Дональд Трамп після вступу на посаду може скасувати нові санкції проти Росії і дозволити співробітникам російських спецслужб приїхати в країну. Про це повідомив високопоставлений чиновник в адміністрації США, передає Reuters.

На його думку, проте, таке рішення буде «нерозумним», оскільки «немає ніяких підстав вважати, що Росія перестане втручатися у вибори США та інших країн».

«Ми вважаємо, що ці кроки є важливими, оскільки Росія не збирається зупинятися», - заявив співрозмовник агентства. Є всі підстави вважати, що Росія буде втручатися в демократичні вибори інших країн, в числі яких деякі наші європейські союзники, вважає він.

Нагадаємо,​ президент США Барак Обама 29 грудня підписав указ про нові санкції щодо Росії, пов'язані з втручанням РФ у вибори в США.

Сполучені Штати висилають з країни 35 російських дипломатів і закривають два російських дипломатичних компаунди в Нью-Йорку і Меріленді у відповідь на втручання Росії у вибори у США та утиски американських дипломатів в Москві. Російським дипломатам дадуть 72 години на те, щоб залишити країну. Доступ в закриті об'єкти буде припинено для всіх російських чиновників з полудня п'ятниці.

Раніше центральне управління розвідки США дійшло висновку, що Росія втрутилася в президентські вибори, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти. 9 грудня президент США Барак Обама наказав спецслужбам до інавгурації Трампа надати повний звіт про кібератаки й іноземне втручання в президентські вибори 2016 року.  

Як повідомили американські ЗМІ, спецслужби США "з високою часткою ймовірності" припускають, що президент Росії Владімір Путін був особисто залучений в таємну кампанію з втручання в президентські вибори в США.