НОВИНИ

Трамп прокоментував нові санкції проти РФ через кібератаки

Обраний президент США також прокоментував вимоги деяких американських журналістів розсекретити наявні у Вашингтона дані про кібератаки.

Обраний президент США Дональд Трамп відреагував на скандал з російськими кібератаками і рішення ввести за це проти РФ нові санкції. Про це повідомляє Reuters.

Новообраний президент висловив переконання, що "Америка могла б покласти край цьому протистоянню", тож "варто просто жити далі".

Трампа попросили прокоментувати заяву сенатора Ліндсі Грема (республіканець, від штату Південна Кароліна) про те, що він та інші законодавці роблять зусилля для введення Вашингтоном нових санкцій проти Москви.

"Я не знаю, чим він займається, я не говорив з сенатором Гремом", - сказав він.

Коментуючи затвердження причетності Москви до кібератак проти політичних інститутів в США, Трамп заявив, що "комп'ютери дуже ускладнили нам життя".

"Вважаю, в епоху комп'ютерів ніхто точно не знає, що відбувається", - сказав Трамп.

Обраний президент США також прокоментував вимоги деяких американських журналістів розсекретити наявні у Вашингтона дані про зазначені кібератаки.

"Думаю, їм слід зробити все можливе, щоб у цьому розібратися", - сказав Трамп.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що адміністрація президента США Барака Обами 29 грудня оголосить про нові санкції проти Російської Федерації за втручання в американські вибори.