НОВИНИ

Підрозділи МВС на час новорічних свят перейдуть на посилений режим роботи

Окрім залучення до заходів з охорони громадського порядку, нацгвардійці мають посилити контроль та профілактику щодо незаконного видобутку бурштину.

У період новорічних свят у всіх містах країни запланували низку заходів за участі значної кількості громадян. Для забезпечення публічної безпеки з 30 грудня підрозділи поліції, Нацгвардії, ДСНС та прикордонної служби перейдуть на посилений режим несення служби. Про це інформує прес-центр Міністерства внутрішніх справ.

Згідно з текстом, Нацгвардія буде забезпечувати публічну безпеку у тісній взаємодії з патрульними поліцейськими.

«НГУ і патрульні підрозділи будуть єдиною правоохоронною складовою на вулицях під час масових заходів. Фактор візуалізації правоохоронців на цих заходах буде стримуючою системою для правопорушників», – сказав Командувач Національної гвардії України Юрій Аллеров.

Окрім залучення до заходів з охорони громадського порядку, нацгвардійці мають посилити контроль та профілактику щодо незаконного видобутку бурштину.

«Бурштинова тема, як правило, активується у вихідні і святкові дні. Тому позиція співробітників і керівників Волинської, Житомирської та Рівненської областей має бути максимально активною», – повідомив Аллеров.

Він додав, що наразі ситуація у зазначених регіонах повністю контрольована, охорону надр на постійній основі забезпечують спецпідрозділи. Крім того, діють  мобільні наряди, які працюють спільно з лісовою охороною і громадськістю.

Голова ДСНС Микола Чечоткін поінформував присутніх на нараді, що у період посиленого несення служби у цілодобовому наряді будуть чергувати 7 тис. рятувальників та понад 2 тис. одиниць техніки.

«У разі ускладнення ситуації їхня кількість буде збільшено вдвоє», – сказав Микола Чечоткін.

У Києві та області передбачено чергування під час свят 800 рятувальників та 200 одиниць техніки, при цьому майже стільки ж сил та засобів будуть перебувати у аварійному резерві. Для уникнення кризових ситуацій передбачено цілодобовий обмін інформацією між ДСНС та суміжними відомствами, а також органами місцевого самоврядування.