НОВИНИ

Суд у справі Януковича відклали на невизначений термін

Прокурори назвали такі дії адвоката президента-втікача "затягуванням процесу".

Печерський суд Києва відклав розгляд справи щодо заочного засудження колишнього президента України Віктора Януковича на невизначений термін. Про це повідомляє кореспондент ЛІГА.net.

Розгляд справи відкладено до тих пір, поки Апеляційний суд Києва не прийме рішення за клопотанням захисту Януковича про розгляд справи "по суті" в іншому суді. Таке рішення прийняла суддя-слідчий Крістіна Тарасюк, задовольнивши клопотання адвоката Януковича Віталія Сердюка.

Сердюк повідомив, що клопотання зареєстровано 26 грудня і рішення має бути ухвалене Апеляційним судом протягом п'яти днів.

Він також припустив, що дата розгляду клопотання буде відома вже сьогодні.

Раніше суддя відхилила клопотання адвоката Януковича про відвід прокурорів, визнавши його безпідставним.

Прокурори Крим і Кравченко назвали такі дії адвоката Януковича "затягуванням процесу".

Раніше ГПУ заявила про готовність допитати Януковича в Росії.

Нагадаємо, ГПУ викликала Віктора Януковича на допит у якості підозрюваного 5 і 9 грудня. Янукович, в свою чергу, звернувся до Генеральної прокуратури України з проханням провести його допит за місцем його проживання в російському Ростові-на-Дону. Адвокат екс-президента зазначив, що Янукович не вважає можливим приїхати в Україну, оскільки побоюється за своє життя.

У Святошинському районному суді Києва 28 листопада відбувся допит колишнього президента України Віктора Януковича в режимі відеоконференції в якості свідка у справі про вбивство 48 учасників Євромайдану співробітниками міліцейського спецпідрозділу "Беркут" . Під час судового засідання генпрокурор Юрій Луценко оголосив Януковичу підозру в державній зраді.