НОВИНИ

"Чиновники ДНР" масово вивозять свої сім'ї з Дебальцевого – Тимчук

Ажіотажу сприяють чутки, що ЗСУ нібито готують "масштабний наступ" на Дебальцеве.

Бойовики і місцеві "чиновники" "ДНР" масово вивозять свої сім'ї з Дебальцевого та Вуглегірська. Про це на своїй сторінці в Facebook написав керівник групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

"Починаючи з 20.12.2016 р, місцеві бойовики "1-го АК ДНР" та "місцеві чиновники" "ДНР" масово вивозять свої сім'ї з Дебальцевого, Вуглегірська, Дебальцевського (колишня Комуна) у зв'язку із загостренням протистояння на лінії розмежування на цый ділянці", - написав він.

Тимчук зазначив, що ажіотажу сприяє поширення чуток серед бойовиків, що після "розвідки боєм" в районі Світлодарської дуги ЗСУ готують "масштабний наступ" на Дебальцеве.

"Основна частина сімей бойовиків вивозиться в Горлівку з можливою подальшою їх евакуацією вглиб окупованої території", - додав Тимчук.

Нагадаємо, 18 грудня українські військові після двогодинного бою відбили атаку терористів у районі Світлодарської дуги. За інформацією волонтера, українським військовим вдалось зайняти нові стратегічні позиції. У результаті п'ять українських військовослужбовців загинули, 16 отримали поранення, контузії і травми. Ще один військовий зник безвісти.