НОВИНИ

В Укроборонпромі анонсували вихід на ринки Африки та Південної Америки завдяки Ан-132

Мова йде про перший літак ДП “Антонов”, який збудували без російських комплектуючих.

Після закріплення виходу на ринок Близького Сходу літак Ан-132 допоможе ДК «Укроборонпром» вийти на ринки Африки та Південної Америки.  Про це заявив генеральний директор Держконцерну Роман Романов.

«На жаль, за час свідомого руйнування оборонної галузі країни, Україна отримала репутацію ненадійного партнера. Зараз «Укроборонпром» спрямовує всі свої сили на те, щоб виправити цю ситуацію. У день викатки сучасного літака Ан-132D ми отримали низку дзвінків від потенційних партнерів з різних куточків світу, які зацікавилися інновацією. «Укроборонпром» має всі можливості, щоб задовольнити цей попит», – заявив очільник концерну Роман Романов.

Читайте також: Укроборонпром показав відео фігури вищого пілотажу у виконанні Ан-32

Нагадаємо, що ДП “Антонов”, що входить до складу Держконцерну “Укроборонпром”, продемонстрував новий легкий багатоцільовий літак Ан-132D. Літак був створений у надзвичайно стислий термін – за 1,5 роки. До створення Ан-132 залучені провідні компанії світу, серед яких Pratt&Whitney Canada та Honeywell. Це перший літак ДП “Антонов”, який виробили без російських комплектуючих.