НОВИНИ

Аваков назвав особливості бюджету МВС на 2017 рік

За словами міністра, щоб забезпечити динаміку заробітної платні, яку будуть отримувати перепідготовлені офіцери поліції, Нацполіція потребуватиме 3 млрд грн додаткового фінансування.

Бюджет системи МВС на 2017 рік – це бюджет розвитку та прогресу. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляється на сторінці МВС у Facebook. 

«По всій системі МВС, а це близько 360 тисяч осіб, ми маємо задовільний бюджет на 2017 рік», - підкреслив Аваков.

За його словами, грошове забезпечення ДСНС на 2017 рік є прогресивним і передбачає видатки у сумі 3878,8 млн грн, що на 1431,5 млн грн більше, ніж минулоріч.

«Ці кошти дозволять підвищити мінімальний рівень заробітної плати з 3100 до 5000 гривень», - зазначив Аваков. Державна міграційна служба, Національна гвардія та Держприкордонслужба, на його думку, отримали бюджет для розвитку та росту.

Читайте також: Аваков показав, як рівень зарплати впливає на роботу поліції – інфографіка

«Міграційна служба буде виконувати ключове завдання наступного року – це забезпечення видачі індивідуальних ID-карток, які прийдуть на заміну старих паспортів», - зазначив міністр.

Щодо Державної прикордонної служби, то на думку Авакова, рівень фінансування на 2017 рік дозволить підвищити мотивацію працівників і покращити професійний розвиток.

«Пункти пропуску ми оснастили сучасними системами, які інтегровані з системами Інтерполу, Європолу та нашими базами. Наш кордон не повинен бути прохідним двором та має відсікати злочинців», - наголосив міністр.

За його словами, щоб забезпечити динаміку заробітної платні, яку будуть отримувати перепідготовлені офіцери поліції, додаткового фінансування у розмірі 3 млрд грн потребуватиме Національна поліція України.

«Ми на цю тему говорили з прем’єр-міністром та депутатськими фракціями. Тому я думаю, що від того, який розвиток матиме бюджетний рік, ми зможемо корегувати фінансування роботи цих органів», - додав Аваков, зазначивши, що бюджет також дозволить до липня 2017 року завершити по всій країні заміну старих МРЕВ на нові сервісні центри.

Читайте також: У МВС анонсували набір до лав дорожньої патрульної поліції