НОВИНИ

Washington Post: Радник Трампа з нацбезпеки був партнером фірми, керівник якої намагався продати дані КДБ

Флінн перебував під слідством за розголошення секретної інформації військовим третіх країн.

Колишній директор розвідувального управління Міноборони США Майкл Флінн був партнером компанії, один з керівників якої зізнався у спробі продати вкрадений науковий матеріал у 1980-ті роки в КДБ. Про це повідомляє The Washington Post.

Згідно з документами фірми, генерал-лейтенант армії США у відставці приєднався до консультативної ради технологічної компанії Brainwave Science в лютому 2016 року. Массачусетська фірма веде розробки щодо зняття "відбитків мозку" (випромінювань мозку під час активності), таких же унікальних, як і відбитки пальців.

Один із двох членів ради Brainwave Сабу Кота, інженер-програміст індійського походження, в 1996 році визнав себе винним у спробі продати вкрадені біотехнологічні матеріали агенту ФБР, який видавав себе за радянського шпигуна.

Відзначається, що Brainwave прибрала ім'я Коти з сайту компанії після того, як Bloomberg опублікував звіт про зв'язки Флінна і фірми.

Раніше The Washington Post писало, що Майкл Флінн перебував під слідством за розголошення секретної інформації військовим третіх країн.

Нагадаємо, новообраний президент Дональд Трамп розглядає Флінна на посаду радника з питань національної безпеки. Також The New York Times раніше опублікувала статтю про нього, в якій Флінн названий "найбільшим другом Росії" в оточенні Трампа.

Нагадаємо, раніше Трамп висунув на посаду держсекретаря США «друга Путіна»  – керівника нафтової корпорації ExxxonMobil Рекса Тіллерсона.