Колишній директор розвідувального управління Міноборони США Майкл Флінн був партнером компанії, один з керівників якої зізнався у спробі продати вкрадений науковий матеріал у 1980-ті роки в КДБ. Про це повідомляє The Washington Post.

Згідно з документами фірми, генерал-лейтенант армії США у відставці приєднався до консультативної ради технологічної компанії Brainwave Science в лютому 2016 року. Массачусетська фірма веде розробки щодо зняття "відбитків мозку" (випромінювань мозку під час активності), таких же унікальних, як і відбитки пальців.

Один із двох членів ради Brainwave Сабу Кота, інженер-програміст індійського походження, в 1996 році визнав себе винним у спробі продати вкрадені біотехнологічні матеріали агенту ФБР, який видавав себе за радянського шпигуна.

Відзначається, що Brainwave прибрала ім'я Коти з сайту компанії після того, як Bloomberg опублікував звіт про зв'язки Флінна і фірми.

Раніше The Washington Post писало, що Майкл Флінн перебував під слідством за розголошення секретної інформації військовим третіх країн.

Нагадаємо, новообраний президент Дональд Трамп розглядає Флінна на посаду радника з питань національної безпеки. Також The New York Times раніше опублікувала статтю про нього, в якій Флінн названий "найбільшим другом Росії" в оточенні Трампа.

Нагадаємо, раніше Трамп висунув на посаду держсекретаря США «друга Путіна»  – керівника нафтової корпорації ExxxonMobil Рекса Тіллерсона.