НОВИНИ

Обама по спецзв'язку знову попередив Путіна про наслідки хакерських атак – NBC

На цей раз президент США використав фразу «збройний конфлікт».

Президент США Барак Обама скористався так званим «червоним телефоном», щоб попередити главу РФ Владіміра Путіна про можливі наслідки хакерських атак на американську виборчу систему.

Про це повідомляє NBC з посиланням на високопоставлених чиновників. Йдеться про лінії спецзв'язку, яка повинна використовуватися в екстрених випадках.

Один зі старших радників Обами наполегливо рекомендував йому зв'язатися з Путіним щодо хакерських атак.

Телеканал зазначає, що президент США знову попередив Москву про наслідки втручання в президентську кампанію. На цей раз Обама використав фразу «збройний конфлікт».

Президент США сказав Путіну, що «міжнародне право, в тому числі право, яке регулює збройні конфлікти, можна застосувати до діяльності в кіберпросторі», розповідають співрозмовники телеканалу. 

У повідомленні уточнювалося, що цей стандарт буде застосований до Росії.

Раніше Обама зізнався, що під час останньої зустрічі з Путіним у Китаї звертався до нього з вимогою припинити хакерські атаки на Сполучені Штати, пригрозивши наслідками, якщо цього не станеться.

Як повідомляв раніше телеканал NBC, спецслужби США "з високою часткою ймовірності" припускають, що президент Росії Владімір Путін був особисто залучений в таємну кампанію з втручання в президентські вибори в США.