НОВИНИ

ФБР і ЦРУ прийшли до єдиних висновків щодо російського втручання у вибори в США - AP

Відомства погодили позицію на зустрічі, в якій брали участь голова ФБР Джеймс Комі і глава Нацрозвідки Джеймс Клеппер.

ФБР і ЦРУ прийшли до єдиного висновку про те, що Росія втручалася у вибори в США для надання підтримки кандидату Республіканської партії Дональду Трампу. Про таке йдеться в листі глави ЦРУ Джона Бреннана агентам. Про це повідомило агентство Associated Press, з посиланням на джерело, яке бачило розсекречений лист.

Бреннан повідомив, що відомства погодили позицію на зустрічі, в якій брали участь голова ФБР Джеймс Комі і глава Нацрозвідки Джеймс Клеппер.

Знайомий із текстом листа Бреннана джерело повідомило, що в ньому йдеться про чітку згоду сторін у відношенні "масштабу, природи і цілей російського втручання у вибори в США".

Раніше повідомлялось, що президент США Барак Обама зізнався, що під час останньої зустрічі з російським лідером Владіміром Путіним у Китаї звертався до нього з вимогою припинити хакерські напади на Сполучені Штати, пригрозивши наслідками, якщо цього не станеться.

Нагадаємо, центральне управління розвідки США дійшло висновку, що Росія втрутилася в президентські вибори, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти. 

9 грудня президент США Барак Обама наказав спецслужбам до інавгурації Трампа надати повний звіт про кібератаки й іноземне втручання в президентські вибори 2016 року. 

Як повідомили американські ЗМІ, спецслужби США "з високою часткою ймовірності" припускають, що президент Росії Владімір Путін був особисто залучений в таємну кампанію з втручання в президентські вибори в США.