НОВИНИ

Українські рятувальники отримали від Китаю спецтехніку на 185 млн грн

Техніка призначена для аварійно-рятувальних робіт і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Державна служба з питань надзвичайних ситуацій України в рамках проекту технічної допомоги від уряду Китаю отримала інженерну та автомобільну техніку на понад 185 млн грн. Про це написав у Facebook міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Дякуємо за проект технічної допомоги (50 млн юанів) спеціальною технікою рятувальникам ДСНС України від уряду Китаю", - написав він.

За його словами, в рамках міжурядової угоди між Китайською Народною Республікою та Україною про надання ДСНС спеціального аварійно-рятувального обладнання, українські рятувальники прийняли від китайської сторони 25 одиниць інженерної та автомобільної техніки, 32 комплекти спеціального устаткування і запчастин на суму 50 млн юанів (понад 185 млн грн).

Аваков пояснив, що техніка призначена для аварійно-рятувальних робіт і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Техніку направлять до територіальних підрозділів ДСНС.

Нагадаємо, Державна прикордонна служба України отримала технічне обладнання та транспортні засоби вартістю 2 млн євро в рамках міжнародного проекту СУРКАП, ця технічна допомога зміцнює потенціал прикордонних відомств України і Білорусі щодо захисту спільного кордону.