НОВИНИ

Обама пообіцяв відповісти Росії через кібератаки під час виборів

При цьому Обама згадав, що спілкувався з цього приводу безпосередньо з президентом РФ Владіміром Путіним.

Барак Обама заявив, що Вашингтон повинен вжити певних заходів щодо Росії у зв'язку з кібератаками під час президентської кампанії в США.

В інтерв'ю американському мовнику NPR Обама заявив, що США дадуть відповідь "там і тоді, коли ми вважатимемо за потрібне". При цьому Обама згадав, що спілкувався з цього приводу безпосередньо з президентом РФ Владіміром Путіним.

"Я думаю, що немає ніяких сумнівів, хто коли будь-який із іноземних урядів намагається впливати на чистоту наших виборів, ми повинні вжити заходів, і ми це зробимо", - заявив Обама. За його словами, деякі з можливих заходів будуть оприлюднені, а деякі ні.

Нагадаємо, центральне управління розвідки США дійшло висновку, що Росія втрутилася в президентські вибори, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти. 

9 грудня президент США Барак Обама наказав спецслужбам до інавгурації Трампа надати повний звіт про кібератаки й іноземне втручання в президентські вибори 2016 року. 

Як повідомили американські ЗМІ, спецслужби США "з високою часткою ймовірності" припускають, що президент Росії Владімір Путін був особисто залучений в таємну кампанію з втручання в президентські вибори в США.