НОВИНИ

Аваков повідомив, коли оберуть нового керівника Нацполіції

Глава МВС пообіцяв відкритий конкурс.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що ім'я нового глави Національної поліції стане відомо у січні 2017 року. Про це він заявив під час спілкування з журналістами.

"У січні ми побачимо результати (конкурсу – Ред.). Я бачу близько 5 осіб (можливих кандидатур – Ред)", – сказав він.

Аваков зазначив, що конкурс на посаду глави Нацполіції буде відкритим, і взяти в ньому участь зможуть не тільки співробітники поліції, але і всі ті, хто підходить під його умови.

"Можливо, сьогодні ми оголосимо початок консультативного конкурсу. За результатами конкурсу авторитетна комісія зможе мені запропонувати одну-дві, а можливо, три кандидатури, і після цього я передам цю кандидатуру в Кабмін для затвердження. Конкурс відкритий, і в ньому можуть взяти участь як поліцейські, так і ті, хто не перебувають в поліції, але підходить під умови поліцейської служби, хто зможе пройти початковий поліцейський відбір, а потім підходити під умови конкурсу", – сказав Аваков.

Нагадаємо, 14 листопада під час брифінгу Хатія Деканоїдзе заявила, що подала у відставку з посади голови Національної поліції України.

Кабінет міністрів 4 листопада 2015 року призначив її на цю посаду. До цього Деканоїдзе була радником голови МВС Арсена Авакова.